7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Klozet – WC Arızası Tamiri

Islak hacimlerden biri olan tuvaletlerde meydana gelen pis su gideri tıkanıklığı, musluk sızıntısı tamiri, alaturka hela taşı tamir ve bakımı, bağlantı bakımı, klozet tamiri, klozet bağlantı kontrolleri ve bakım hizmeti veren firmamız wcler ile ilgili olarak detaylı bakım hizmeti sunuyor.

Yazının devamı

Batarya ve Musluk Tamiratı

Arıza yapan veya bozulan batarya ve muslukları değiştirmesi, onarması için sıhhi tesisat sutaşı bulmak zorunda kalırsınız.

Yazının devamı

Pis Su – Temiz Su Arızası Tamiratı

Evinizde yer alan ve ıslak hacimlere kadar ulaşan temiz su tesisatlarının kontrollerini yapıyor, bağlantı kontrollerini yaparak sızdırmazlık testine tabi tutuyoruz.

Yazının devamı

Tesisat Temizliği

Tesisat temizliği, tesisatlar içinde biriken kireçlerin temizlenmesi, basınç testi ile tesisatların yıpranma durumunu öğrenmenizi sağlayan ve evinizin verimli bir şekilde ısınmasını, soğumasını, temiz suyun ideal basınca sahip olmasını sağlayan ve size birçok konuda avantaj sağlayan bir işlemdir.

Yazının devamı

Su Tesisatı ( Tamir Bakım )

Su tesisatı tamir bakım hizmeti veren profesyonel bir sıhhi tesisat firması olarak tesisat ile ilgili her konu da sizlere profesyonel bir şekilde teknoloji destekli olarak hizmet veriyoruz.

Yazının devamı

Kombi Petek Bakımı

Evinizde yer alan kombilerin ve peteklerin bakımlarını periyodik olarak yaptırmanız size ekonomik açıdan avantaj sağlar. Peteklerin uzun süreli kullanımlarından kaynaklı peteklerde kısmi tıkanmalar meydana gelir. Kısmi tıkanmalar evinizin yeterli olarak ısınmasının önüne geçer ve size fatura olarak yansır.

Yazının devamı

Noktasal Arıza Tespiti ( Su Kaçağı )

Evinizde yer alan su kaçağını noktasal olarak tespit etmek için teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet veriyoruz. Noktasal arıza tespiti için evinize gelen ekibimiz şu yöntemler ile su kaçağını noktasal olarak tespit ediyor.

Yazının devamı

Kanal Tıkanıklığı

Evinizde yer alan pis su giderinin, kanalizasyon giderlerinin ve kanalizasyon kanallarında oluşan tıkanıklığı tespit etmek, tıkanıklığı gidermek için profesyonel çalışan bir ekip ile çalışmalısınız. Kanalizasyonlarda ve pis su giderlerinde oluşan kanal tıkanıklığı şu nedenlerden dolayı oluşur;

Yazının devamı

Kanal Görüntüleme

Evlerimizde bulunan ıslak hacimlerde oluşan pis suyun ana kanalizasyon kanallarına taşındığı pis su giderlerinde oluşan tıkanıklığın giderilmesi, ana şebekelerde meydana gelen tıkanmaların boyutlarının ve risklerinin tam anlamı ile belirlenebilmesi için kullanılan kanal görüntüleme sistemi ile evinizde oluşan tıkanıklığın yerini, boyutunu kırma ve dökme yapmadan teknolojik cihazlar ile profesyonel bir şekilde veriyoruz.

Yazının devamı

Termal Kamera İle Isı Kaçağı Tespiti

Günümüzde yeni nesil teknolojiler olan termal kameralar sıhhi tesisat firmaları tarafından su kaçaklarının tespit edilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Yazının devamı

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Termal kameralar; ısı değişimlerini minimal hata oranları ile tespit eden, ısı değişim grafiği ile ısının kaynağını tespit eden ve sizlere ısı kaçaklarının oluştuğu yerleri noktasal olarak tespit eden teknolojik cihazlardır.

Yazının devamı
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.