7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

KOMBİLER

Vailant Kombi

Çok yaygın olarak kullanılan Vailant marka kombilerin bakımı ve temizliği diğer kombilere göre değişkenlik gösteriyor. Vailant kombi bakımı için öncelikle kalorifer tesisatına giden hatta yer alan filtre sökülerek temizliği yapılır. Filtre temizliğinden sonra sırası ile şu işlemler yapılarak kombi bakımınızı tamamlanır.

Yazının devamı

Süsler Kombi

Piyasa da çok bulunmayan bir kombi markası olan Süsler marka kombilere sahip olan ev sahipleri kombi bakımı için doğru servis seçmediklerinde veya Süsler markası konusunda uzman olmayan kişiler ile çalıştıklarında hem sorun yaşarlar hem de kombi arızası nedeni ile ekstra bütçeler ayırmak zorunda kalırlar.

Yazının devamı

Ferroli Kombi

Ferroli marka kombi kullanan ev sahipleri için düzenli olarak bakım yapılması hayati öneme sahiptir. İtalyan markası olan ferroli marka kombiler bakım yapılmadığında sık sık arıza verirler ve arızaların giderilmesi için çok yüksek maliyetler ortaya çıkar.

Yazının devamı

Fellini Kombi

Kombi bakımlarını periyodik olarak yaptırmak hem kombinizin kullanım ömrünü uzatacak hem de evinizin daha performanslı bir şekilde ısıtılmasına katkı sağlayacaktır.

Yazının devamı

Emko Kombi

Kombi bakımı yaptırmadığınızda soğuk kış aylarını üşüyerek geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Kış aylarında kombi bakım ustası bulmak çok zor olacağı için kombi bakımlarınızı periyodik olarak düzenli bir şekilde yaptırmalısınız.

Yazının devamı

ECA Kombi

Kombilere bakım yaptırmak, onların ömrünü uzatacağı gibi sizin içinde bakım ve onarım maliyeti konusuna avantaj sağlar. ECA kombi bakımı konusunda uzmanlaşmış ustalara bakım yaptırdığınızda hem kombi bakımı yaptırmış olursunuz hem de kombinizi tepeden tırnağa temizletmiş olursunuz.

Yazının devamı

Demirdöküm Kombi

Demirdöküm kombi bakımı hizmeti de veriyoruz. Doğal gaz tesisatlarının yanı sıra kombi bakım ve onarım hizmetini Demirdöküm kombi bakımı konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz ile sizlere sunuyoruz.

Yazının devamı

Buderus Kombi

Isıtma sistemlerinde kaliteli bir marka olan Buderus marka kombilerin bakımları düzenli ve periyodik olarak yapılmadığında çok sık arıza vererek size devasa maliyetler oluştururlar.

Yazının devamı

Bosch Kombi

Kombi bakımı, kombilerin ömrünü uzatmak ve arıza verme sıklığını minimuma indirgemek için çok önemlidir. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınızda kombiniz sürekli olarak arıza verecektir. Kombi bakımını işinin ehli bir profesyonele yaptırmadığınızda da kombiniz verimli çalışmayacak ve bu durum size kabarık elektrik faturası olarak yansıyacaktır.

Yazının devamı

Baymak Kombi

Evinizde yer alan Baymak kombi bakımı ve temizliği için işinin ehli bir firma ile çalışmanız kombinizin ömrünü uzatacaktır.

Yazının devamı

Ariston Kombi

Kombi bakımı; kombinizin daha verimli çalışması, tasarruflu çalışarak daha az doğal gaz faturası gelmesi, daha yüksek performans göstererek verimli çalışması için yaptırılmalıdır.

Yazının devamı

Alarko Kombi

Soğuk kış gecelerinde arıza veren kombinizin tamiri ile uğraşmak veya kombi bakım ustası aramak yerine kombinizin bakımını düzenli bir şekilde yaptırarak kış aylarında kombinizi sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yazının devamı
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.