7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

BLOG

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Tesisat konusunda bir marka olan Kardeşler Kombi, teknolojiyi sonuna kadar kullanan ve sizlere profesyonel tesisat bakım ve onarım hizmetleri veren tesisat firmasıdır. Evinizde yer alan temiz su, pis su, ısınma sistemi tesisatları için yardım alabileceğiniz bir tesisat firması olarak 7/24 yardım hizmeti alabileceğiniz Kardeşler Kombi alanında uzman olan ustalar ile çalışmaktadır.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Evinizde meydana gelen su kaçağı sorunlarında yardım alabileceğiniz bir tesisat firması olan Kardeşler Kombi firması termal kamera kullanarak noktasal su kaçağı tespit hizmeti vermektedir. Evinize gelen ustalarımız, tesisatlarınızın yer aldığı duvar ve zemin boyunca ölçümler yaparak sıcaklık farkından oluşan termal haritalar elde ediyor, bu haritalar üzerinden su kaçağının olduğu alanları noktasal olarak tespit ediyorlar. Noktasal su kaçağı tespiti sayesinde geleneksel tamirat yönteminde yapılan zemin ve duvar kırımları yapılmadığı gibi tesisatın tamamının değiştirilmesi gibi problemler ile de karşılaşmadan tesisat problemlerinin çözülmesini sağlıyoruz.

Termal Kamera İle Isı Kaçağı Tespiti

Isıtma sistemlerinde kullanılan sıcak su sistemlerinin tesisatlarında oluşan ısı kaçaklarının tespit edilmesi ve tespit edilen ısı kaçaklarının onarılması hizmetlerini veren Kardeşler Kombi olarak evinizde yer alan kombi tesisatlarının temizlik, bakım ve onarımlarını yapıyoruz. Tesisat bakım ve onarımları için termal kameralar ile ısı kaçağı tespiti yapan ekiplerimiz sayesinde tespit edilen ısı kaçağı onarılıyor. Isı kaçağının onarımı ile yakıt performanslarınız artıyor ve ekonomik açıdan tasarruf etmeye başlıyorsunuz.

Termal kamera ile su kaçağı ve ısı kaybı tespitleri dışında evinizde yer alan tüm tesisatlar konusunda hizmet alabileceğiniz profesyonel bir firma olan Kardeşler Kombi tesisat firması tüm markaların kombilerinin bakım, onarım, temizlik ve servis hizmetlerini vermektedir. Bünyesinde yer alan profesyonel kombi ustaları sayesinde evinize gelerek kombi demontajı yapmadan kombi bakım ve onarımı hizmeti veriyor. Evinizde yer alan ve bakım, onarım tadilat hizmeti ihtiyacı olan tesisatlarınız için minimum hasar vererek size tesisat hizmeti veren ekibimiz kısa süre de bu sorunlardan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Kardeşler Kombi olarak ısıtma, soğutma ve su tesisatları ile ilgili sorunlarınızda yanınızda olan bir tesisat firması olarak 7/24 size hizmet veriyoruz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.