7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

BLOG

Sıhhi Tesisat Hizmetleri


Sıhhi tesisat alanında profesyonel hizmet veren bir tesisat firması olan Kardeşler Kombi sizlere teknolojik sistemler ve profesyonel çalışanları ile kusursuz hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmetler kapsamında;

* Termal kamera ile su kaçağı noktasal tespiti,
 * Termal kamera ile noktasal ısı kaçağı tespiti hizmetleri,
 * Kanal içi görüntüleme hizmetleri,
 * Noktasal olarak arıza tespiti hizmetleri,
 * Tesisat içi tıkanıklık tespiti hizmetleri,
 * Tıkanıklık açma hizmetleri,
 * Kombi ve petek bakım hizmetleri,
 * Su tesisatı hizmetleri,
 * Tesisat bakım hizmetleri,
 * Pis su ve temiz su tesisat bakım ve onarımı,
 * Batarya ve musluk tamiratı,
 * Klozet ve WC tamir, bakım ve narım hizmetleri,
 *Tesisat proje hazırlama hizmetleri,

Veren Kardeşler Kombi ayrıca tüm kombi markaları için tamir, bakım, onarım ve temizlik hizmeti de sunmaktadır.

7/24 tesisat hizmetleri alabileceğiniz bir tesisat firması olarak teknolojik sistemler ve profesyonel ekip ile sizlere hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan bir firma olmanın vermiş olduğu profesyonellik ile evinizde yer alan tüm tesisatlar ile ilgili bakım, onarım, tadilat ve temizlik hizmetleri veriyoruz. Evinizde meydana gelen su kaçaklarının noktasal olarak tespit edilmesi için sizlere termal kamera ile noktasal su kaçağı tespiti hizmeti veriyor, tespit ettiğimiz su kaçaklarının onarımını yapıyor ve kısa süre de su kaçağı sorunundan sizleri kurtarıyoruz.

Evinizde yer alan temiz su ve pis su tesisatlarında yaşayabileceğiniz tüm sorunları kısa süre de ortadan kaldıran, kısa süre de tamirat ve bakım hizmetleri sunan Kardeşler Kombi firması hizmet politikasını hızlı hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. Geleneksel tesisat çözümleri ile zaman kaybetmek yerine teknolojik çözüm yöntemlerini uygulayan ve zaman kazanmanızı sağlayarak size hem ekonomik hem de zaman açısından tasarruf etmenizi sağlayan bir tesisat firması olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Tesisat alanında teknolojiyi kullanan bir firma olarak yaşam konforunuzu düşürecek su kaçakları ve tesisat arızalarının giderilmesinde profesyonel olan Kardeşler Kombi teknolojik tesisat çözümleri sayesinde evinize minimum zarar vererek sizi tesisat problemlerinden kurtarıyor. İhtiyacınız olan tesisat hizmetlerini hem ekonomik hem de modern yöntemler şeklinde alabilmek için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.