7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

BLOG

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Evinizde yer alan su tesisatlarında yıpranmaya bağlı olarak veya yanlış montaj sebepleri ile meydana gelen su kaçaklarını modern sistemler kullanarak tespit eden bir tesisat firması olarak sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Bünyemizde yer alan ve teknolojiyi sonuna kadar kullanan tesisat ustalarımız ve uzmanlarımız ile eviniz geliyor ve noktasal su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Termal kamera kullanarak yaptığımız us kaçağı tespit işlemi ile evinize minimum zarar veriyor, noktasal olarak tespit ettiğimiz alanı lokal olarak kırıyor ve su kaçağı olan bölümü yenileyerek sizi su kaçağı sorunundan kısa süre de kurtarıyoruz. Termal kameralar ısıya duyarlı olan teknolojik sistemlerdir. Su kaçağı olan alanlarda suyun vermiş olduğu ısıya göre ısı haritası oluşmaktadır. Termal kameralar ile su tesisatı boyunca incelemeler yapan ekibimiz su kaçağı olan bölgeyi öncelikle tespit eder. Tespit edilen bölge üzerinde detaylı olarak inceleme yapan uzmanlarımız tesisat üzerinde yer alan su kaçağını noktasal olarak tespit ederek yerini işaretler. Su tespiti kaçağı tespit işleminden sonra profesyonel tesisat ustalarımız işaretli bölgeyi belirli bir çapta kırarak tesisatı ortaya çıkarır. Su kaçağının olduğu alanda yer alan dirsek, manşon, bağlantı elemanları gibi değişimi mümkün olan parçalar değiştirilerek veya su tesisatında yer alan boru değiştirilerek tesisatta oluşan kaçak tamir edilmiş olur.

Teknoloji ve Profesyonellik

Kardeşler Kombi olarak; müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir tesisat firması olmanın yanında faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde teknoloji kullanarak profesyonel bir şekilde tesisat hizmeti vermeyi ilke edindiğimiz için geleneksel tesisat çözümleri yerine teknolojik ve modern tesisat çözümlerini sizlere sunuyoruz. Profesyonel ve alanında uzman olan ustalarımız ile teknolojiyi kullanarak tüm tesisatlar ile ilgili olarak sizlere alternatif çözüm önerileri sunuyoruz. 7/24 hizmet alabileceğiniz, su kaçağı nedeni ile evinizde oluşan zararın artmamasını sağlayabileceğiniz bir tesisat firması olarak sektörde faaliyet gösteriyoruz. Sıcak su tesisatları, soğuk su tesisatları, ısınma tesisatları gibi tüm tesisat konularında hizmet alabileceğiniz profesyonel bir tesisat firması olarak hizmet veriyoruz. Hızlı ve profesyonel çözümler için bizimle iletişime geçebilir, ekonomik olarak bizden hizmet alabilirsiniz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.