7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

BLOG

Su Tasarrufu

Evimizde, iş yerimizde veya çalışma alanımızda kullandığımız suyu tasarruflu bir şekilde kullanarak hem faturalarımızı azaltabiliriz hem de ihtiyacımızdan fazlasını kullanmadığımız için kaynakların doğru kullanılmasına katkı sağlamış oluruz. Su tasarrufu sağlamak adına uygulayabileceğiniz yöntemler şunlardır.

 

1 ) Tasarruflu musluklar kullanmak; Standart musluk çaplarından daha küçük olan ve tek seferde daha düşük debide su akıtan musluklar sayesinde su tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

2 ) Akıllı rezervuarlar; Evlerinizde geleneksel rezervuarlar yerine akıllı rezervuarlar kullanarak su tasarrufu sağlayabilirsiniz

 

3 ) Tesisat temizliği; Tesisatlarınızın temizliğini periyodik olarak yaptırdığınızda tesisatlarınız eskiyecek ve bir süre sonra kaçaklar meydana gelecektir. Bu nedenle tesisat kontrollerinizi düzenli olarak yaptırmalısınız.

 

4 ) Kaçak onarımı; Su tasarrufu sağlamak için tesisatlarınızda meydana gelen kaçakların onarılması için profesyonel kaçak giderme firmalarından yardım almalısınız. Kaçakları gidermediğiniz her saniye su kaybınız artacaktır.

 

5 ) Kaliteli malzeme ve işçilik, Evinizde yer alan tesisatların onarılması, bakım ve onarımı konusunda alanında uzman olan profesyonel bir firmadan hizmet aldığınızda su kaçakları oluşmayacağı için su tasarrufu sağlamış olursunuz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.