7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Batarya ve Musluk Tamiratı

Evimizde yer alan ıslak hacimlerin tamamında bataryalar ve musluklar yer alır. Sürekli kullanılan bataryalar ve musluklar kullanım ömürlerini doldukları için veya yanlık kullanımdan dolayı arıza yapar veya bozulurlar. Arıza yapan veya bozulan batarya ve muslukları değiştirmesi, onarması için sıhhi tesisat sutaşı bulmak zorunda kalırsınız. Sizlere batarya ve musluk tamiratı hizmeti veren, sizi usta arama derdinden kurtaran bir sıhhi tesisat firması olarak hizmet veriyoruz.

Banyonuzda, mutfağınızda, tuvaletinizde yer alan bataryaları, muslukları tamir eden, değiştiren, tesisatlarınızın kontörlünü yaparak size sağlıklı bir şekilde kullanacağınız batarya ve musluklar sunan sıhhi tesisat firması olarak batarya ve musluk tamiratı hizmeti veriyoruz. Kullanım kaynaklı veya malzeme kaynaklı batarya arızlarında, muslukların bağlantı noktalarında meydana gelen sızıntılar, mutluk mekanizmalarında meydana gelen arızaları kısa süre de gideren profesyonel ekibimiz ile günün her saati sizlere sıhhi tesisat tamir, bakım ve onarım hizmeti veriyoruz.

Batarya ve musluk tamiratı ile evinizi su basma tehlikesinden kurtarıyor, sıhhi tesisatlarınızı sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. İşinin ehli ustalarımız ile bataryalarınızın tamiratını yapıyor, sıhhi tesisat bağlantılınızı yaparak sizi sızıntı ve arıza sorunundan kurtarıyoruz. Bataryalar ve musluklar kullanım ömürleri dolduğunda veya yanlış kullanıldıklarında arıza veren ve sızıntı yapan tesisat elemanlarıdır. Evinizde yer alan bataryalar, musluklar, tesisat ekipmanları ile ilgili olarak her zaman hizmet alabileceğiniz, batarya ve musluk tamiratı yaptırabileceğiniz bir sıhhi tesisat firması olarak sizlere profesyonel olarak hizmet veriyoruz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş

HİZMETLERİMİZ

© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.