7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Kanal Görüntüleme

Evlerimizde bulunan ıslak hacimlerde oluşan pis suyun ana kanalizasyon kanallarına taşındığı pis su giderlerinde oluşan tıkanıklığın giderilmesi, ana şebekelerde meydana gelen tıkanmaların boyutlarının ve risklerinin tam anlamı ile belirlenebilmesi için kullanılan kanal görüntüleme sistemi ile evinizde oluşan tıkanıklığın yerini, boyutunu kırma ve dökme yapmadan teknolojik cihazlar ile profesyonel bir şekilde veriyoruz.

Kanal görüntüleme sistemi ile pis su giderlerinde oluşan yıpranmaları, kanal içinde biriken atıkları, tıkanma oluşan bölgeyi, tıkanmanın boyutunu kamera yadımı ile görüntülüyor ve pis su giderlerinin, kanal içi mevcut durumun halini sizlere gösteriyoruz.

Kanal görüntüleme sistemi ile evinizde ve evinizin pis su giderlerinin bağladığı ana şebekenin için görüntülüyor, oluşan tıkanıklığın nedenini tespit ederek sizi tıkanıklıktan kurtarmak için tıkanıklık nedenlerine göre çözümler üretiyoruz. Evinizin zemininde yer alan pis su giderlerinin ve giderlerin toplanıp tek hat ile ana şebekeye bağladığı güzergahta oluşan tıkanıkların yerini tespit etmek için kullanılan kanal görüntüleme sistemi ile evinizde kırma yapmadan tıkanıklık yerini ve boyutunu net bir şekilde tespit ediyoruz, tıkanıklığın giderilmesi ile ilgili olarak alternatif çözüm önerileri sunuyoruz.

Evinizin pis su giderinin kısmi olarak veya tamamen tıkanmış olması ıslak hacimleri kullanılmamasına neden olacaktır. Bu gibi olumsuz bir durumla karşılaşmamak ve ıslak hacimlerinizi sağlıklı bir şekilde kullanabilmenizi sağlamak için pis su giderlerinizin, kanalizasyon şebekenizin içini teknolojik kameralar ile kanal görüntüleme hizmeti veriyor, kanal içi haritasını çıkarıyoruz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş

HİZMETLERİMİZ

© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.