7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Klozet – WC Arızası Tamiri

Sıhhi tesisat tamir ve bakım servisi olarak evinizde yer alan ve sıhhi tesisatı ilgilendiren tüm alanlarda sizlere profesyonel bir şekilde tamir, bakım hizmeti veriyoruz. Islak hacimlerden biri olan tuvaletlerde meydana gelen pis su gideri tıkanıklığı, musluk sızıntısı tamiri, alaturka hela taşı tamir ve bakımı, bağlantı bakımı, klozet tamiri, klozet bağlantı kontrolleri ve bakım hizmeti veren firmamız wcler ile ilgili olarak detaylı bakım hizmeti sunuyor. Klozet wc arızası tamiri hizmetinin yanı sıra klozetlerin ve tuvaletlerin pis su giderlerine bağlantılarının yapılmasını sağlıyor, bu bağlantılarda oluşan tıkanıkların yerinin tespit edilmesi, tıkanıkların giderilmesi gibi bakım ve onarım hizmetleri de sunuyoruz.

Klozetlerin bağlantı noktalarında, bağlantı vanalarında ve flexler ile bağlantısı yapılan temiz suyun klozete sağlıklı bir şekilde ulaşabilmesi için klozet wc arızası tamiri hizmeti veren profesyonel ekibimiz ile evinizin ve ıslak hacimlerinizin tamir ve bakım hizmetlerini yapıyoruz. Temiz ve pis su bağlantılarının bakımlarının ve kontrollerinin yapılması, arıza olan muslukların ve bataryaların değiştirilmesi, tamir edilmesi, vanaların tamir edilmesi gibi ıslak hacimleri doğrudan etkileyen unsurların tamir hizmetlerini alabileceğiniz sıhhi tesisat tamir hizmeti veren firmamız ile 7/24 iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan klozet wc arızası tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel çalışanlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile minimum kırma, dökme işlemi yaparak klozet ve wc arızası tamirinin yanı sıra tesisat bakım ve onarımı da yapıyoruz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş

HİZMETLERİMİZ

© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.