7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Kombi Petek Bakımı

Evinizde yer alan kombilerin ve peteklerin bakımlarını periyodik olarak yaptırmanız size ekonomik açıdan avantaj sağlar. Peteklerin uzun süreli kullanımlarından kaynaklı peteklerde kısmi tıkanmalar meydana gelir. Kısmi tıkanmalar evinizin yeterli olarak ısınmasının önüne geçer ve size fatura olarak yansır. Bu durumlar ile karşı karşıya kalmamak için belirli periyotlarda petek temizliği yaptırmanız gereklidir. Kombi petek temizliği hizmeti veren profesyonel bir firma olarak kimyasal sıvılar kullanarak, titreşim yöntemi ile banyonuzda yer alan petek ve tesisatlar yardımı il sizlere temizlik hizmeti veriyoruz. Banyonuzda yer alan tesisat vanası ile tesisat içindeki suyu boşaltıyor ve evinizin sudan dolayı zarar görmesini önlüyoruz.

Petek temizliği işlemi sırasında petekler içinde biriken kireçlerin titreşim yolu ile bulundukları yerden dökülmesini sağlıyor, sıcak su sirkülasyonunun sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak evinizin ısınmama sorununu profesyonel bir şekilde çözüyoruz.

Kombi ve petek bakımı hizmetleri veren alanında uzman ekibimiz ile kombininizin bakımlarını ve kontrollerini yapıyoruz. Kombi bakımı yaptırdığınızda doğal gaz tüketim miktarının azaldığını ve faturanızın daha düşük geldiğini görebilirsiniz. Sızdırmazlık, sızıntı kontrolü, tozlanma kontrolü, brülör temizliği, baca fanı kontrolü, genleşme tankı kontrolü, dönüş hattı filtre temizliği gibi işlemleri yaparak kombi bakım ve temizliği yapan ekibimiz test çalışması ile kombiyi sizlere teslim ediyor. Petek ve kombi tamiri hizmetini işinin ehli ustalarımız ile sizlere sunuyor, çok ekonomik fiyatlara kombi ve petek bakımı hizmeti, vererek ekonomik olarak avantaj elde etmeninizi sağlıyoruz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş

HİZMETLERİMİZ

© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.