7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Noktasal Arıza Tespiti ( Su Kaçağı )

Evinizde yer alan su kaçağını noktasal olarak tespit etmek için teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet veriyoruz. Noktasal arıza tespiti için evinize gelen ekibimiz şu yöntemler ile su kaçağını noktasal olarak tespit ediyor.

1 ) Termal kamera ile su kaçağı tespiti: Isıya duyarlı bir teknoloji olan termal kamera ile su kaçağının olduğu yer noktasal olarak kolayca tespit edilebilir. Su kaçağı olan yerde ısı düşüşü olacağı için termal kamera ile kısa süre de nokta tespiti yapılabilir.

2 ) Akustik dinleme cihazları ile tespit: Akustik dinleme cihazları kullanan ekibimiz su sızıntısının olduğu noktada oluşan titreşim ve akışkan sıvının hareketine bağlı olarak su kaynağının oluşturduğu sesi tespit ederek su kaçağını noktasal olarak tespit ediyor.

3 ) Nem ölçer ile arıza tespiti: Hassas nem ölçer cihazlar kullanan ekibimiz evinize gelip su kaçağı olan bölgelerde nem ölçümü yapıyor ve su kaçağının yerini noktasal olarak tespit ediyor.

Noktasal arıza tespiti ile evinizde alakasız yerlerin kırılmasına gerek kalmadan nokta su kaçağı tespiti ile kaynağı buluyor, basit onarım işlemleri ile sizleri su kaçağından ve su kaçağına bağlı olarak gelişen olumsuzluklardan kurtarıyoruz. Su kaçağı konusundan alanında uzman ve teknolojiyi kullanan bir ekibe sahip olduğumuz için evinizde meydana gelen kaçakları kısa süre de nokta tespiti yaparak gideriyor, sizi su kaçağı probleminden kurtarıyoruz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş

HİZMETLERİMİZ

© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.