7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Pis Su – Temiz Su Arızası Tamiratı

Profesyonel olarak sıhhi tesisat tamiri, bakım hizmetleri veren, alanında uzman çalışanlarımız ile evlerinizde yer alan pis su – temiz su arızası tamiratı hizmeti ile tesisatların bakım ve kontrollerini yapıyoruz. Evinizde yer alan ve ıslak hacimlere kadar ulaşan temiz su tesisatlarının kontrollerini yapıyor, bağlantı kontrollerini yaparak sızdırmazlık testine tabi tutuyoruz. Temiz su tesisatında yer alan batarya, musluk, vana gibi armatürlerin kontrollerini ve bakımlarını da yapan çalışanlarımız aynı zamanda evinizde yer alan pis su giderleri ve kanalizasyon bakımı ve tamiri hizmeti de veriyor.

Pis su – temiz su arızası tamiri hizmeti veren firmamız pis su kanlarında oluşan tıkanıklıkların noktasal tespitini teknolojik kamera sistemleri ile yapıyor, tıkanıklığın nedenlerini, mevcut alt yapı sisteminin haritasını çıkararak sizlere mevcut durum analizleri sunuyor. Temiz su tesisatlarının kontrollerini ve basınç testlerini yapan çalışanlarımız su kaçağı olması durumunda noktasal şu kaçağı tespiti yaparak evinize zarar vermeden su kaçaklarının tespitini yapıyor ve onarım için sizlere alternatif öneriler sunuyor.

Pis su – temiz su arızası tamiratı için alternatif sistemler ile sizlere çözümler getiren profesyonel sıhhi tesisat tamir, bakım ve onarım firması olarak 7/24 sizlere hizmet veriyoruz. Modern teknolojik sistemler ile evinize zarar vermeden tıkanıklıkları tespit ediyor ve açıyor, temiz su kaçaklarının noktasal tespitini yapıyor, temiz su tesisatı üzerinde yer alan musluk, batarya, vana ve geri tepme ventili gibi ekipmanların kontrollerini ve tamiratını yapıyoruz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş

HİZMETLERİMİZ

© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.