7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Su Kollektör Değişimi

Profesyonel çalışan sıhhi tesisat firması olarak su kollektör değişimi dahil sıhhi tesisat ile ilgili her alanda sizlere hizmet veriyoruz. Oturduğunuz apartmanda veya su sayacınızın bağlı olduğu tesisat dairesinde su kolktörü değişimi yapılması gerektiğinde 7/24 bizimle irtibata geçebilirsiniz. Su kolektör değişimi konusunda tecrübeli ekibimiz ile tesisatınızın bağlı olduğu kollektör değişimi en uygun fiyatlar ile kısa süre de yapıyoruz. Tesisatın bağlı olduğu kollektör için yönetmeliklerin istemiş olduğu boru çapları için redüksiyon işlemi yapan ekibimiz tesisatınız oluşan problemleri profesyonel bir şekilde gidererek sizleri bu sorundan kurtarıyor.

Su kollektör değişimi veya diğer adı ile su saati değişimi hizmeti için bulunduğunuz ilin Su ve Kanalizasyon İşletmeleri tarafından yayınlanmış olan su tesisatı bağlantı yönetmeliğine göre sizlere hizmet veren sıhhi tesisat firması olarak sıhhi tesisat ile ilgili ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar uzağınızda yer alıyoruz. Su kolektörlerinde oluşan arızalar veya sızıntılar için ihtiyacınız olan sıhhi tesisat tamiri ve kollektör değişim hizmetlerini çok uygun fiyatlara ve ekonomik olarak alabileceğiniz işinin ehli bir tesisat firması olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Güvenilir bir firma olarak profesyonel ve işinin ehli ustalarımız ile teknolojik donanımlar yardımı ile sizlere su kollektör değişimi hizmeti, tesisat bakım ve onarım hizmeti, batarya ve musluk tamiratı hizmetleri sunuyoruz. Sıhhi tesisat ile ilgili olarak yaşayacağınız her türlü arıza için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş

HİZMETLERİMİZ

© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.