7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Su Tesisatı

Evlerinizde ve iş yerlerinizde yer alan su tesisatların bakımını, kontrollerini ve onarımlarını yapan sıhhi tesisat firması olarak modern tesisat ekipmanları ile tesisat kurulum hizmeti, tesisatlarda oluşan sızıntıların ve su kaçaklarının termal kameralar ile noktasal tespitinin yapılması ve kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklar için kanal içi görüntüleme sistemleri ile tıkanıklık tespit hizmetleri veriyoruz. Temiz ve pis su tesisatı bakımı, onarımı ve kurulumu hizmeti veren profesyonel çalışanlarımız ve teknolojik cihaz ve ekipmanlarımı zile sizlere çok ekonomik koşullarda hizmet veriyoruz.

Temiz su tesisatında oluşan su kaçağını evinizde kırma işlemi yapmadan termal kameralar kullanarak, titreşim ölçerler ile ve ses düzenekleri ile nokta tespiti bularak su kaçağı giderme işlemi yapan ekibimiz evinizde minimal kırma işlemi ile kaçakları onarmaktadır. Su kaçağı tespit etmek için demode yöntemler yerine profesyonel yöntemler ile çalışan firmamız evinize zarar vermeden kaçak giderme işlemi yapıyor.

Su tesisatları içinde oluşan tıkanıkların yanı sıra tesisat borularında çap daralmasına neden olan kireç ve tortu birikmesi problemlerini de profesyonel yöntemle ile çözen ekibimiz banyonuzda yer alan boşaltma vanasını kullanarak tüm tesisatı boşaltıyor ve basınçlı su, titreşim, kimyasal sıvı kullanarak tesisatların temizlenmesini sağlıyorlar. Sıcak su tesisatların ve radyatörler ile peteklerin temizlenmesi ile evinizin yüksek performans ile ısıtılmasını sağlıyor, yakıt konusunda avantaj sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sizlere su tesisatı bakım, onarım ve kontrol hizmetleri sunuyoruz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş

HİZMETLERİMİZ

© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.