7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Su Tesisatı ( Tamir Bakım )

Evlerimizde, iş yerlerimizde ofislerimizde yer alan ıslak hacimlerde yer alan su tesisatı için hepimiz tamir ve bakım yapacak işinin ehli ustalara ihtiyaç duymuşuzdur. Su tesisatı tamir bakım hizmeti veren profesyonel bir sıhhi tesisat firması olarak tesisat ile ilgili her konu da sizlere profesyonel bir şekilde teknoloji destekli olarak hizmet veriyoruz. Temiz su tesisatı çekilmesi, tesisat kontrolünün yapılması, basınç kontrolünün yapılması, vanaların bakımının, tamirinin, değişimin yapılması, su kaçağının tespit edilmesi, su tesisatı kaçağının giderilmesi, tesisatların testinin yapılarak sizlere teslim edilmesi gibi konularda işinin ehli çalışanlarımız ile sizlere su tesisatı tamir bakım hizmeti veriyoruz.

Temiz su tesisatlarının yanına pis su tesisatları ve kanalizasyon kanalarının bakımları, kontrol edilmesi, tıkanıkların yerinin noktasal tespit edilmesi, kanal içi görüntüleme hizmeti, kanal içi mevcut durum haritasının çıkarılması, tıkanıklık nedenlerinin belirlenmesi ve tıkanıklığın açılarak kullanılır duruma getirilmesi gibi hizmetler veren firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ce teknolojin getirdiği kolaylıklar ile evinize hiçbir zarar vermeden su tesisatı tamir bakım hizmeti vermektedir.

Birbirinden deneyimli ve tecrübeli çalışanlara sahip olan firmamız kurumsal bir yapıya sahip olup profesyonel bir şekilde sizlere su tesisatı tamir bakım hizmetini çok uygun fiyatlara vermektedir. Ekonomik açıdan avantaj sağlamak ve aynı zamanda tesisat problemlerinizi profesyonel bir şekilde çözmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeli ve kusursuz hizmet almalısınız.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş

HİZMETLERİMİZ

© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.