7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

HİZMETLERİMİZ

Tesisat Temizliği

Evimizde, iş yerimizde yer alan sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, soğutma suyu gibi tesisatların periyodik olarak temizlenmesi gereklidir. Tesisat temizliği, tesisatlar içinde biriken kireçlerin temizlenmesi, basınç testi ile tesisatların yıpranma durumunu öğrenmenizi sağlayan ve evinizin verimli bir şekilde ısınmasını, soğumasını, temiz suyun ideal basınca sahip olmasını sağlayan ve size birçok konuda avantaj sağlayan bir işlemdir. Bu nedenle 6 aylık periyotlarda tesisat temizliği yapılması gereklidir.

Temiz su tesisatlarında su kireç oranına bağlı olarak iç çeperlerde kireç birikmesi meydana gelir. Kireç biriken yerlerde tesisat borusunun çapı daralır ve su daha basınçlı bir şekilde musluktan veya bataryadan dışarı çıkar. Bu durum musluk ve batarya ömrünü azaltacağı için düzenli olarak tesisat temizliği yapılmalıdır.

Kalorifer tesisatlarında hem sıcak su borularında hem de petek ve radyatör içlerinde su sirkülasyonuna bağlı olarak kireç birikmesi, tortu oluşması durumu meydana gelir. Peteklerde meydana gelen kireç birikmesi ve tortu çökelmesi durumları petek ve radyatörler içinde yeterli miktarda su geçmesini önler ve evinizin yeterli derece de ısınmadığından şikayet etmeye başlarsınız. Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için kalorifer tesisatlarınızın ve özellikle petek, radyatörlerin temizliğinin yapılması gerekir. Tesisat temizliği hizmeti veren profesyonel bir sıhhi tesisat firması olarak kimyasal sıvı ile tesisat temizliği, titreşim yöntemi ile tesisat temizliği ve basınçlı su ile tesisat temizliği hizmeti veriyoruz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş

HİZMETLERİMİZ

© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.