7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

KOMBİLER

Alarko Kombi

Soğuk kış gecelerinde arıza veren kombinizin tamiri ile uğraşmak veya kombi bakım ustası aramak yerine kombinizin bakımını düzenli bir şekilde yaptırarak kış aylarında kombinizi sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Alarko kombi bakımı konusunda uzman olan bakım ustaları ile sizlere kombi bakım hizmeti veren bir firma olarak kombinizin bakımlarını çok kısa sürelerde yapıyoruz. Alarko kombilerin tasarım farklılıklarını göz önünde bulunduran ekibimiz temizlik ve bakım işlemlerine filtrelerden başlıyor. Filtre temizliği, brülör temizliği, genleşme tankı basınç kontrolü ve hava ekleme işlemi, yanma odası temizliği işlemlerini yapıyor, elektronik kart temizliği ile kombi bakım işlemini tamamlıyoruz.

Alarko kombi bakımı yapan ustalarımız ile kış aylarında kombi arızası için usta aramak zorunda kalmayacak, yüksek performans ile çalışan kombileriniz ile kış aylarında gelecek faturaları minimuma indirebilirsiniz. Alarko kombileri düzenli olarak bakım yapıldığında uzun süreli yüksek performans ile çalışabilen, arıza vermeyen kombilere sahip olabilirsiniz.

Alarko kombi bakımı konusunda profesyonel olan bakım ustalarımız kombinizin genel temizliğini ve bakım yaparken kombi parçalarının yıpranma durumuna göre parça değişimi de yapıyorlar. Alarko kombi parçalarını çok kısa sürelerde tedarik eden ustalarımız değişmesi gereken parçaları orijinal parçalar ile değiştirerek kombinizin performanslı bir şekilde çalışmasını, brülörün alev boyunun istenilen düzeyde olmasını sağlıyorlar. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırdığınızda parça değişimi, arıza vermesi gibi durumlar ile karşılaşmaz, maliyet konusunda da avantaj sağlamış olursunuz.
 


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.