7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

KOMBİLER

Ariston Kombi

Kombi bakımı; kombinizin daha verimli çalışması, tasarruflu çalışarak daha az doğal gaz faturası gelmesi, daha yüksek performans göstererek verimli çalışması için yaptırılmalıdır. Düzenli olarak yapılan kombi bakımları size maliyet açısından ve verimlilik açısından avantaj sağlar. Ariston kombi bakımı hizmeti veren bir kombi bakım firması olarak Ariston marka kombinizin genel aksamlarının temizliğini ve kontrolünü yapıyoruz. Kombiler, uzun süreli kullanıma bağlı olarak yıpranan cihazlar olduğu için tüm parçaları tek tek kontrol edilmelidir.

Ariston kombi bakımı hizmeti veren ve alanında uzman olan ekibimiz evinize gelerek kombinizin iç aksamları olan brülör bakımı ve test işlemi yapılır. Yanma odası temizliği ve bakımı yapıldıktan sonra oksitlenmesi durumuna karşın sprey sıkılarak temizlik işlemi tamamlanır. Ariston kombi bakımı hizmeti kapsamında yer alan elektronik kart yerinden sökülmeden tüm arıza kodları ve çalışma kodları test edilir ve temizlenen elektronik karttan sonra kombi içinde yer alan pompa , üç yollu vana ve diğer vana gruplarının temizlik işlemleri yapaılır. Ariston kombi bakımı yapan ustalarımız bakım ve temizlik işlemlerinden sonra kombinizi test çalışması için hazırlar ve test çalışması ile kombi bakımınız tamamlanmış olur.

Profesyonel kombi bakım hizmeti alarak kombinizin ömrünü uzatabilir, arıza verme sıklığını minimuma indirgeyerek arıza durumunda oluşacak bakım maliyetini sıfıra indirebilir ve evinizin daha performanslı bir şekilde ısıtılmasını sağlayabilirsiniz. Kombi bakımı periyodik olarak yapıldığında size hem performans hem de maliyet açısından avantaj sağlar.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.