7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

KOMBİLER

Baymak Kombi

Baymak Kombi Bakımı

Evinizde yer alan Baymak kombi bakımı ve temizliği için işinin ehli bir firma ile çalışmanız kombinizin ömrünü uzatacaktır. Baymak kombi modellerinin bakımını yapan profesyonel çalışanlarımız ile sizlere şu hizmetleri sunuyoruz:

1 ) Kombinin genel temizliğini yapıyoruz.

2 ) Kombi içind eyer alan genleşme tankının havasını ölçüyor, 0.75 mbar hava basıyor ve genleşme tankının sağlıklı çalışmasını sağlıyoruz.

3 ) Kombi brülörünü temizliyor ve ateşleme sistemini test ediyoruz.

4 ) Yanma odasını söküyor, temizliyor ve yerine monte ediyoruz.

5 ) Kombi içinde yer alan fan, vana ve üç yollu vanayı söküyoruz, temizlik ve bakımını yapıyor montajını yapıyoruz.

6 ) Son olarak kombinin iyon ve gaz ayarını yapıyor ve kombinin çalışmasını test ederek kombinizin bakım ve temizliğini sağlıyoruz.

Baymak kombi bakımı kapsamında kombinizin genel temizliğini yapıyor, kombinizin vermiş olduğu arıza kodlarına göre kombi bakım ve onarımını yapıyoruz. Bu işlemler ile kombinizin uzun ömürlü olmasını sağladığımız gibi kombinizin arıza verme sıklığını da minimalize etmiş oluyoruz.

Baymak kombi bakımı hizmetini periyodik olarak aldığınızda kombinizin çalışma verimini yükselteceğiniz gibi evinizin ideal sıcaklıklara ulaşması için harcaması gereken doğal gaz miktarını da minimalize etmiş olursunuz. Çok ekonomik fiyatlara kombi bakım, onarım ve tamiri hizmeti veren firmamız güler yüzlü ve alanında profesyonel çalışanlar ile sizlere kombi bakımı hizmetinin yanında sıhhi tesisat bakım hizmeti d evermektedir.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.