7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

KOMBİLER

Bosch Kombi

Kombi bakımı, kombilerin ömrünü uzatmak ve arıza verme sıklığını minimuma indirgemek için çok önemlidir. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınızda kombiniz sürekli olarak arıza verecektir. Kombi bakımını işinin ehli bir profesyonele yaptırmadığınızda da kombiniz verimli çalışmayacak ve bu durum size kabarık elektrik faturası olarak yansıyacaktır. Bu olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için kombinizi işinin ehli ustalara emanet etmeli ve kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamalısınız.

Bosch kombi bakımı hizmeti veren firmamız ve profesyonel çalışanlarımız ile evinize gelerek kombinizi sökmeden aşama aşama kombi bakımını ve temizliğini yapıyoruz. Brülör temizliği, yanma odası temizliği, genleşme tankı temizliği, elektronik kart temizliği ve çalışma testi yapılarak kombinizin bakımı tamamlanıyor. Kombi içinde yer alan üç yollu vana ve diğer vanalar test edilerek kombinizin arıza verme sıklığı minimuma indirgeniyor.

Bosch kombi bakımı yapılırken kombinizin vermiş olduğu arıza kodlarına yönelik olarak spesifik bakım işlemi yapılır. Bu işlem ile kombinizin kronik bir arızası olup olmadığı tespit edilerek kombinizin bakımı tam anlamı ile tamamlanmış olur. Bosch kombi modelleri birbirinden farklı özelliklere sahip olduğu için bosch markası konusunda uzmanlaşmış kombi ustalarına bakım yaptırmak size birçok avantaj sağlayacaktır.

Kombi bakım ve onarım hizmeti veren firmamız, tüm kombi markalarında olduğu gibi Bosch marka kombilerin bakımını, temizliğin ve arıza tamiratını yapıyoruz. Kombinizin ömrünü uzatmak, arıza vererek size maliyet oluşturmasını önlemek için profesyonel kombi bakım firmaları ile çalışmak size birçok avantaj sağlayacaktır.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.