7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

KOMBİLER

Demirdöküm Kombi

Sıhhi tesisat firması olarak Demirdöküm kombi bakımı hizmeti de veriyoruz. Doğal gaz tesisatlarının yanı sıra kombi bakım ve onarım hizmetini Demirdöküm kombi bakımı konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz ile sizlere sunuyoruz.

Evinizde yer alan hermetik, yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombileriniz için vermiş olduğumuz bakım hizmeti kapsamında;

* Brülör temizliği ve çalışma testi,
 * Kombi fan motoru temizliğinin yapılması,
 * Kombi filtre temizliğinin yapılması,
 * Ateşleme elektrodunun temizliğinin yapılması,
 * Genleşme tankı bakımı ve kontrolü,
 * Emniyet ventili kontrolü,
 * Emniyet sensörü çalışma testi yapılarak kontrolünün yapılması,

Gibi hizmetler yer almaktadır. Tüm bu işlemleri evinize gelerek kombinizi sökmeden yapıyor, evinizi kirletmeden kısa süre içinde Demirdöküm kombi bakımı hizmetini tamamlıyoruz. Kombi bakımı sırasında parça değişimi gerekiyorsa orijinal yedek parça tedariki sağlayarak parça değişim hizmeti de veriyoruz.

Demirdöküm kombi bakımı yaparken kombinizin vermiş olduğu hata koduna özel olarak bakım hizmeti de veriyoruz. Kullanmış olduğunuz Demirdöküm kombi modeline göre yedek parça ihtiyacı oluştuğunda orijinal yedek parça tedariki çok hızlı bir şekilde sağlandığı için kombinizin bakımını kısa süre de tamamlıyoruz. Kombi bakımında profesyonel olan ekibimiz evinize gelerek kombi bakımını ve temizliğini yapıyor, elektronik kart kontrolü yapıyor ve kombinizin sağlıklı olarak çalışmasını sağlıyoruz. İşinin ehli ve alanında uzman olan bakım ekibimiz Demirdöküm kombi bakımı konusunda sizlere hem ekonomik hem de profesyonel bakım hizmeti vererek kombinizin ömrünü uzatıyor.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.