7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

KOMBİLER

ECA Kombi

Kombilere bakım yaptırmak, onların ömrünü uzatacağı gibi sizin içinde bakım ve onarım maliyeti konusuna avantaj sağlar. ECA kombi bakımı konusunda uzmanlaşmış ustalara bakım yaptırdığınızda hem kombi bakımı yaptırmış olursunuz hem de kombinizi tepeden tırnağa temizletmiş olursunuz. Kombilerin profesyonel bir şekilde temizlenmiş ve bakımlarının yapılmış olması performanslarının yükselmesini sağlayan ve evinizi daha ekonomik olarak ısıtmanızı sağlayan temel etkendir.

ECA kombi bakımı hizmeti veren bir kombi bakım firması olarak ECA kombileri üzerine uzmanlaşmış profesyonel bakım ustaları ile çalışıyoruz. Kombi bakımı için evinize gelen ustalar çevreyi kirletmeden kısa süre de kombinin tüm ekipmanlarını ve parçalarını kısa süre de temizliyor, profesyonel bir şekilde bakım hizmetini veriyor ve kombinizin çalışır duruma gelmesini sağlıyoruz. Kombi içinde yer alan ve arıza oluştuğunda size arıza kodlarını gösteren elektronik kartın tüm kontrolleri uzmanı tarafından yapılıyor, arıza geçmişi incelenerek kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanıyor.

ECA kombi bakımı hizmeti veren firmamız ile çalıştığınızda kombinizin ömrünü uzatarak kendiniz için maliyet avantajının yanı sıra evinizi daha kısa süre de yüksek performans ile ısıtmanızı sağlıyor, doğal gaz faturanızın daha düşük olmasını sağlıyorsunuz. ECA kombi modellerinde yer alan kombi pompasının bakımı doğru bir şekilde yapılmadığında kısa sürelerde kombi pompası arızası ile karşılaşabilirsiniz. Bu olumsuz durum ile karşı karşıya kalmamak için kombinizi profesyonel ellere emanet etmelisiniz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.