7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

KOMBİLER

Fellini Kombi

Kombi bakımlarını periyodik olarak yaptırmak hem kombinizin kullanım ömrünü uzatacak hem de evinizin daha performanslı bir şekilde ısıtılmasına katkı sağlayacaktır. Kombi kullanımı yanında kombi bakım konusunda da bilgi sahibi olmak ve kombi bakımlarının zamanında yapılmasını sağlamak sizin için hem kullanım avantajı oluşturacak hem de maliyet avantajı oluşturacaktır. Fellini marka kombilerin bakımları düzenli olarak işinin uzmanına yaptırılmadığında çok sık arıza veren kombi modelleridir.

Fellini kombi bakımı hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerek Fellini marka kombilerin bakımlarını profesyonel bir şekilde yaptırabilir, kombilerinizin arıza verme sıklığını minimuma indirgeyebilir, arızalardan dolayı oluşacak bakım maliyetlerinin bütçenizi sarsmasını önleyebilirsiniz. Servis ağı çok zayıf olan Fellini marka kombilerin bakımlarının ve genel temizliklerinin profesyonel olarak yapılması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fellini kombi bakımı hizmeti veren kombi bakım ustalarımız evinize gelerek kombiyi sökmeden sadece kombi içindeki ekipmanlardan gerekli olanları söküyor, genel temizlik, bakım ve gerekli olması durumunda tamirat işlemleri yaparak test ediyorlar. Yapılan bakım ve temizlik işlemi sonrasında test çalıştırma işlemleri yapılarak kombinizin performansı ölçülüyor ve kombinizin yüksek performansta çalışma sağlanıyor. Kombinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırarak bozulmalarını ve arıza yapmalarını önleyebilirsiniz. Kombi bakımı ile hem kombi kullanım ömrünüzü uzatabilir, hem de işletme ve bakım maliyetleri konusunda avantaj sağlayarak bütçenizin ekstra maliyetlere karşı avantajlı olmasını sağlayabilirsiniz. Kombi bakımını profesyonel uzmanlara yaptırmanız sizin faydanıza olacaktır.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.