7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

KOMBİLER

Ferroli Kombi

Ferroli marka kombi kullanan ev sahipleri için düzenli olarak bakım yapılması hayati öneme sahiptir. İtalyan markası olan ferroli marka kombiler bakım yapılmadığında sık sık arıza verirler ve arızaların giderilmesi için çok yüksek maliyetler ortaya çıkar. Bu nedenle ferroli kombi bakımı yapılması ve bakımların düzenli olarak tekrar edilmesi sizin için çok önemlidir. Kombi bakım hizmetleri veren ve tecrübeli, deneyimli ustalar ile çalışan firmamız ferroli marka kombiler hakkında çok tecrübeli oldukları için kombinizin bakımı kısa süre de yapıyor ve kombinizin çalışma performansını yükselmesini sağlıyor.

Ferroli kombi bakımı ustaları evinize gelerek kombinizi sökmeden tüm parçaların temizliğini, bakımını ve onarımını yapıyor, testlerini yaparak kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyorlar. Kombi bakımı sonrasında kombinizin test çalışmasını yapan ustalarımız kombi bakımınızı yaparak çalışma performansını yükseltiyor, daha az fatura gelmesini sağlayarak tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Ferroli kombi bakımı yapan ustalarımız kombinizin ömrünü uzatıyor, arıza verme sıklığını minimuma indirgeyerek bakım maliyeti, arıza maliyeti gibi maliyetlerden sizi kurtarıyor. Ferroli markasına özel olan kombi tasarımı konusunda uzman olan tecrübeli çalışanlarımız kombinizin temizliğini ve bakımını yaparak hem maliyet avantajı sahibi olmanızı sağlıyor, hem de evinizin daha performanslı olarak ısınmasına katkı sağlıyor. Ferroli markasına özel olan brülör ve üç yollu vananın bakımını yaparak sizi bu parçaların arıza vermesi durumunda oluşacak maliyetlerden de korumuş oluyoruz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.