7/24 Teknik Servis
0312 226 56 26

KOMBİLER

Vailant Kombi

Çok yaygın olarak kullanılan Vailant marka kombilerin bakımı ve temizliği diğer kombilere göre değişkenlik gösteriyor. Vailant kombi bakımı için öncelikle kalorifer tesisatına giden hatta yer alan filtre sökülerek temizliği yapılır. Filtre temizliğinden sonra sırası ile şu işlemler yapılarak kombi bakımınızı tamamlanır.

1 ) Genleşme tankı basıncı 1.5 bar olacak şekilde basınç ayarı yapılır.

2 ) Doldurma musluğu açılış ve kapanış yönleri manuel olarak kontrol edilir.

3 ) Kombi pompası test edilerek kontrol edilir.

4 ) Kombi yanma odası temizliği yapılır, oksitlenmesine karşın oksit sökücü sprey sıkılarak yanma odası temizliği tamamlanır.

5 ) Gaz valfinin gaz ayarı yapılır ve test edilir.

6 ) Vailant kombinin elektronik kartı tüm çalışma sistemleri için kontrol edilir ve Vailant kombi bakımı tamamlanmış olur.

Vailant marka kombinin bakımı düzenli olarak yapıldığında yakıt tüketiminde tasarruf sağlayabilir, daha az yakıt ile evinizi daha hızlı bir şekilde ısıtabilirsiniz. Kombi bakımını profesyonel bir ekibe veya bakım uzmanına yaptırdığınızda kombinizin arıza verme sıklığını minimalize etmiş olursunuz.

Kombi bakım, onarım ve tamir hizmeti veren kombi firması olarak Vailant kombi bakımları konusunda uzmanlaşmış olan profesyonel bakım ustaları ile çalışıyoruz. Ustalarımız, kombi bakımı konusunda profesyonel olan ve çok uzun yıllardır sektörde Vailant kombi bakımı yapan, tecrübeli ustalardır. Profesyonel bakım ustalarından almış olduğunuz kombi bakımı ile kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilir, kombinizin ömrünü uzatabilirsiniz.


whatsapp da paylaş
web whatsapp da paylaş
facebook da paylaş
twitter da paylaş
mail olarak paylaş
© Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. kanatlikarinca tarafından hazırlanmıştır.